Sojater

Welkom bij Sojater

Maartensdijk

Reserveringen

Achternaam Tussenvoegsel Voorletters Datum voorstelling Aantal kaarten E-mail opmerking
Mul C.W. 10 november 2 kees-betty@hotmail.com
Sponselee Johan 3 november 2 johan@sixhof.nl
Molenaar Rebecca 9 november 2 rmcklessens@gmail.com
Zuidweg x 3 november 3 kdejong@casema.nl tel
Ariens M.T. 10 november 2 marga-ariens@hotmail.com
Barentsen HD 10 november 2 hdbarentsen@ziggo.nl Succes!
Baaren van M 10 november 3 m.vanbaaren@xs4all.nl
Simon CC 9 november 2 cathy.simon@12move.nl
Barneveld van H 9 november 2 hettyvanbarneveld@msn.com
Barneveld Van Bart 3 november 3 bartenmirjambarneveld@gmail.com
Barneveld Van J 10 november 2 pjvbarneveld@gmail.com
Esterik van G. W. 10 november 3 inekeo@kpnplanet.nl
Vlamijnck Frans 10 november 7
Emmelot M. 10 november 4 marieke.emmelot@gmail.com
Schroevers R 10 november 1 rinus.schroevers@gmail.com
Zeeuw De P 10 november 2
Berk Mevr 2 november 2
Hattem van Mevr 2 november 5
Hart Mevr 2 november 3
Grosfeld P 2 november 2 pgrosfeld@xs4all.nl
kuus edgar 2 november 3 edgarpetra@casema.nl
Meijs Van der E 2 november 2 elvdm@live.nl
Drieenhuizen A 10 november 2 toosdrieenhuizen@gmail.com
Es van Jaap 9 november 2 Infojaap@ziggo.nl
Dijk van M.J. 10 november 2 dijkvanmj@hotmail.com
Hoogendoorn Lia 9 november 1 liahoogendoorn@hotmail.com
vleeshakker j 10 november 2 edgarpetra@casema.nl
NIEUWENHUIZEN F.H. 2 november 2 ted321@gmail.com
Gorter J.P. 10 november 3 j.p.gorter@kpnplanet.nl
Voorst Van Adrie 10 november 4 Bernavo@zonnet.nl 5B34n
Akkerman W 10 november 3 connywilma@hotmail.com
Berg van den K 9 november 4 karin.vdberg@ziggo.nl
Berg Van de Harry 10 november 3 harvandeberg@kpnmail.nl
Spiegels Ingrid 3 november 2
Boshuis Jeanette 10 november 4 gijs.boshuis@hetnet.nl
Goossens I.G.M. 9 november 4 isagoso@hotmail.com
Pol vd Joop 3 november 2
wichers GJ 3 november 2 *****LET OP GASTEN GEEN BETALING*****
Kamp Van de H 9 november 4 Wouterenhellenvandekamp@hotmail.com Heel veel succes met de voorbereidingen
Pruijn T 3 november 2 t.pruin@gmail.com Ton en Anneke Pruijn
Schuller mevr 9 november 2
Horst Van der E.WH. 2 november 9 emmies30@hotmail.com Heb al acht kaarten besteld, graag nog 1 er bij. Met vriendelijke groet Emma
Balkema R 9 november 2 rbalkema@yahoo.com
Horst Mevr 2 november 2
Nauta HJ 2 november 2 hansengerda@live.nl
Bakker I. 10 november 2 info@abacus-tuinen.nl
Vaart vd Alie 3 november 2
Kuus G 3 november 2 Ien.gijs@casema.nl
Baas cg 10 november 2 cgbaas@kpnmail.nl
Broek van den R.A.M. 10 november 2 rob@robvdbroek.eu
Aantal deelnemers op de pagina tonen:

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com

Met Dank

sponsors: